Хто ми?

Асоціація АSMU спортивної медицини України створена медичними професіоналами для надання якісної медичної допомоги спортсменам, а також підвищення кваліфікації лікарів спортивних команд.

Спортивна медицина - це галузь медицини, яка займається фізичною підготовкою, лікуванням і профілактикою травм, пов'язаних зі спортом і фізичними вправами.

Перші суспільства спортивної медицини були створені в Швейцарії, Німеччині, Італії та Франції. Вперше ця спеціальність була заснована в Італії в 1958 році. Сьогодні вона визнана більш ніж в 30 країнах світу. Європейська федерація асоціацій спортивної медицини планує встановити спортивну медицину як спеціальність у всіх європейських країнах.

Спеціалізуючись на лікуванні спортсменів, лікарі є експертами в опорно-руховому апараті. Згідно зі статистикою, спортивні травми становлять 3-5% від загального травматизму. Найпоширенішими травмами з якими звертаються за допомогою до фахівця зі спортивної медицини є:

  • травми коліна і плеча

Наші лікарі активно проводять консультації з лікування та запобігання травматизму.

Для забезпечення найефективнішого лікування різні фахівці зі спортивної медицини зачасту працюють як команда. До її складу входять:

  • хірурги-ортопеди
  • сертифіковані атлети-тренери
  • спортивні фізіотерапевти
  • спеціалісти з реабілітації.
Ассоциация Спортивной Медицины Украины картинка
© Copyright 2021

Політика конфіденційності

Зазначена на сайті інформація ознайомча і не є публічною офертою